Torex XC6222A16BER-G
Fixed Positive LDO Regulator, 1.65V, 0.41V Dropout, PDSO6
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页11 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6222A16BER-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LDO Regulator Positive 1.6V 700mA 6-Pin USP-C T/R
IC REG LINEAR 1.65V 700MA 6-USPC