Torex XC6221D21ANR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 2.15V, 0.195V Dropout, CMOS, PDSO4
Production
价格与库存
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6221D21ANR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
LDO Voltage Regulator Positive 2.1V 200mA 4-Pin SSOT-24 T/R
IC REG LINEAR 2.15V 200MA SSOT24
IC REG LIN 2.15V 200MA SSOT-24