Torex XC6221C42AGR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 4.25V, 0.14V Dropout, CMOS, PDSO4
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6221C42AGR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2006-12-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-03-31
LTD Date2022-03-31
描述
LDO Voltage Regulator Positive 4.2V 200mA 4-Pin USP T/R
IC REG LINEAR 4.25V 200MA 4-USP