Torex XC6221B28AGR-G
Low ESR Caps Compatible High Speed LDO Voltage Regulator with ON/OFF Switch
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet24 页4 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6221B28AGR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2006-12-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-03-31
LTD Date2022-03-31
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 2.85V, 0.17V Dropout, CMOS, PDSO4
LDO Voltage Regulator Positive 2.8V 200mA 4-Pin USP T/R
IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4USP