Torex XC6221B19AGR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 1.95V, 0.21V Dropout, CMOS, PDSO4
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet24 页4 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6221B19AGR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
LDO Voltage Regulator Positive 1.9V 200mA 4-Pin USP T/R
IC REG LINEAR 1.95V 200MA 4-USP