Torex XC6220D34BMR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 3.45V, 0.655V Dropout, CMOS, PDSO5
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet26 页3 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6220D34BMR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2014-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
描述
LDO Voltage Regulator Positive 3.4V 1A 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG LINEAR 3.45V 1A SOT-25