Torex XC6220B28BMR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 2.85V, 0.655V Dropout, CMOS, PDSO5
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet26 页3 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6220B28BMR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LDO Voltage Regulator Positive 2.8V 1A 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG LINEAR 2.85V 1A SOT-25-5