Torex XC6220B19BMR-G
Active GULL WING CMOS 8542.39.00.01 Linear Voltage Regulator IC 125C 1A 2.9mm 1.99V
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet26 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6220B19BMR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 1.95V, 0.655V Dropout, CMOS, PDSO5
LDO Voltage Regulator Positive 1.9V 1A 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG LINEAR 1.95V 1A SOT-25