Torex XC6217D31ANR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 3.15V, 0.14V Dropout, CMOS, PDSO4
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6217D31ANR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
描述
LDO Voltage Regulator Positive 3.1V 200mA 4-Pin SSOT-24 T/R
IC REG LINEAR 3.15V 200MA SSOT24
IC REG LIN 3.15V 200MA SSOT-24