Torex XC6217D25ANR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 2.55V, 0.17V Dropout, CMOS, PDSO4
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6217D25ANR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
描述
LDO Voltage Regulator Positive 2.5V 200mA 4-Pin SSOT-24 T/R
IC REG LINEAR 2.55V 200MA SSOT24
IC REG LIN 2.55V 200MA SSOT-24