Torex XC6140N22ANR-G
Battery Monitor, SSOT-24-4, 105DEG C;
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet20 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.09%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2020-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed, 1 Channel, +2.2V, PDSO4
VOLTAGE MONITORING IC FOR RECHAR
电池监控, SSOT-24-4, 105度;
1 1.1V 6V SSOT-24