Torex XC6136N29DNR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 88nA 2.9232V 1.2V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页5 年前
描述
Active POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.9V, CMOS, PDSO4