Torex XC6136N26ANR-G
Voltage Detector, -40 To 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6136N26ANR-G
数据表和文档
Farnell
Datasheet18 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Voltage Detector Ultra-Low Power 88nA 2.6208V 1.2V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Active POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.6V, CMOS, PDSO4
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
137nA Active Low,CMOS 1 6V SSOT-24