Torex XC6136N25ANR-G
Voltage Detector, -40 To 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6136N25ANR-G
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.17%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Voltage Detector Ultra-Low Power 88nA 2.52V 1.2V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.5V, CMOS, PDSO4
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
134nA Active Low,CMOS 1 6V SOT