Torex XC6136N19DMR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 88nA 1.9152V 1.2V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.40%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Active POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.9V, CMOS, PDSO5
114nA Active High,CMOS 1 6V SOT-25