Torex XC6136N15BMR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 88nA 1.512V 1.2V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
数据表和文档
描述
Active POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.5V, CMOS, PDSO5