Torex XC6136C49DNR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 88nA 4.949V 1.2V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
数据表和文档
描述
Active POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +4.9V, CMOS, PDSO4