Torex XC6136C21CNR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 88nA 2.1168V 1.2V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
数据表和文档
描述
Active POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.1V, CMOS, PDSO4