Torex XC6136C16CNR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 88nA 1.6128V 1.2V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.6V, CMOS, PDSO4
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
104nA Active High,CMOS 1 6V SSOT-24