Torex XC6136C14DNR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 88nA 1.4112V 1.2V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页5 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Active POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.4V, CMOS, PDSO4