Torex XC6135N34AMR-G
Voltage Detector, -40 To 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6135N34AMR-G
数据表和文档
Newark
Datasheet22 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.98%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 3.434V 0.5V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +3.4V, CMOS, PDSO5
IC SUPERVISOR ULT LOW PWR 44NA
59mA Active Low,Open Drain 1 1.1V 6V SOT-25