Torex XC6135N28BMR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 2.8224V 0.5V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.8V, CMOS, PDSO5
59mA Active Low,Open Drain 1 6V SOT-25-5