Torex XC6135N22BNR-G
Voltage Detector, -40 To 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6135N22BNR-G
数据表和文档
Newark
Datasheet22 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 2.2176V 0.5V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.2V, CMOS, PDSO4
59mA Active Low,Open Drain 1 1.1V 6V SSOT-24