Torex XC6135C44DNR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 4.444V 0.5V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
数据表和文档
描述
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +4.4V, CMOS, PDSO4