Torex XC6135C33CNR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 3.333V 0.5V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +3.3V, CMOS, PDSO4