Torex XC6135C32BMR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 3.232V 0.5V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
数据表和文档
描述
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +3.2V, CMOS, PDSO5