Torex XC6135C27CNR-G
Voltage Detector, -40 To 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6135C27CNR-G
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.00%
描述
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 2.7216V 0.5V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.7V, CMOS, PDSO4
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
59mA Active High,CMOS 1 6V SSOT-24