Torex XC6135C25CMR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 2.52V 0.5V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.43%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.5V, CMOS, PDSO5
SOT-25 Monitors & Reset Circuits ROHS
59mA Active High,CMOS 1 6V SOT-25