Torex XC6135C14BMR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 1.4112V 0.5V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
数据表和文档
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.4V, CMOS, PDSO5