Torex XC6135C11DMR-G
Voltage Detector, -40 To 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6135C11DMR-G
数据表和文档
Newark
Datasheet22 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 1.11V 0.5V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.1V, CMOS, PDSO5
59mA Active High,CMOS 1 6V SOT-25