Torex XC6132N13DER-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Adjustable, 1 Channel, +1.3V, CMOS, PDSO6
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2014-12-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Delay Capacitor Adjustable Voltage Detector 1.318V 0.8V to 2V 6-Pin USP-C T/R
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 125C 2mm 2V