Torex XC6132C19BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Adjustable, 1 Channel, +1.9V, CMOS, PDSO6
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet30 页8 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Delay Capacitor Adjustable Voltage Detector 1.9228V 0.8V to 2V 6-Pin SOT-26 T/R
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 125C 2.9mm 2V