Torex XC6132C14CER-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Adjustable, 1 Channel, +1.4V, CMOS, PDSO6
数据表和文档
描述
Delay Capacitor Adjustable Voltage Detector 1.4168V 0.8V to 2V 6-Pin USP-C T/R
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 125C 2mm 2V