Torex XC6129N54D9R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +5.4V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 5.4432V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPQ-B05 T/R
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00141mA 1mm 2V