Torex XC6129N15A9R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +1.5V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
Introduction Date2017-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00111mA 1mm 6V