Torex XC6129C51J9R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +5.1V, CMOS, PDSO4
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页4 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 5.1408V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPQ-B05 T/R
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00141mA 1mm 6V