Torex XC6129C41DNR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.1V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 4.1328V 1.5V to 5.5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 2mm 2V