Torex XC6129C28JNR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.8V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2014-06-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 2.8224V 1.5V to 5.5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 2mm 2V