Torex XC6129C26FNR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.6V, CMOS, PDSO4
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页4 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 2.6208V 1.5V to 5.5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 2mm 2V