Torex XC6129C15GNR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +1.5V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页4 年前
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 1.512V 1.5V to 5.5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 2mm 2V