Torex XC6127N42BNR-G
Ultra Small Voltage Detector 4.2336V 1.5V to 5.5V 4-Pin SSOT-24 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +4.2V, CMOS, PDSO4