Torex XC6127N29CMR-G
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.0019mA 2.9mm 1V
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.32%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2011-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Processor Supervisor 2.9V 1 Active Low/Open Drain 5-Pin SOT-25 T/R
Ultra Small Voltage Detector 2.9232V 1.5V to 5.5V 5-Pin SOT-25 T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.9V, CMOS, PDSO5
800nA 200ms CMOS,Open Drain 1 6V SOT-25-5