Torex XC6127N28A7R-G
Ultra Small Voltage Detector 2.8224V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPN T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2011-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.8V, CMOS, PDSO4
USPN-4(0.90x1.2) Monitors & Reset Circuits ROHS
800nA 50ms CMOS,Open Drain 1 6V USPN-4