Torex XC6127N16B7R-G
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.0016mA 1.2mm 1V
数据表和文档
描述
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.6V, CMOS, PDSO4
Volt Supervisor Detect 1.613V 6V 4-Pin USPN T/R