Torex XC6127C53JMR-G
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00235mA 2.9mm 1V
数据表和文档
描述
Ultra Small Voltage Detector 5.3424V 1.5V to 5.5V 5-Pin SOT-25 T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +5.3V, CMOS, PDSO5