Torex XC6127C52ANR-G
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00235mA 2mm 1V
数据表和文档
描述
Ultra Small Voltage Detector 5.2416V 1.5V to 5.5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +5.2V, CMOS, PDSO4