Torex XC6127C51J7R-G
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00235mA 1.2mm 1V
数据表和文档
描述
Ultra Small Voltage Detector 5.1408V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPN T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +5.1V, CMOS, PDSO4