Torex XC6127C42A7R-G
Active Dual No Lead Power Supply Support Circuit Supervisor 85C 0.00235MA 1.2MM 1V
数据表和文档
描述
Ultra Small Voltage Detector 4.2336V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPN T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +4.2V, CMOS, PDSO4