Torex XC6127C38BMR-G
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00235mA 2.9mm 1V
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2011-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +3.8V, CMOS, PDSO5
SOT-25 Monitors & Reset Circuits ROHS
Voltage Detector with High Precision Delay Circuit and Manual Reset Function 0.7 to 6V Voltage Range 250mW Power Dissipation 3.8V Detect Voltage 5-Pin SOT-25 Solder T/R