Torex XC6127C29FNR-G
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 2.9V Voltage Detector supervisor 1V 2mm 150mW 1.9muA
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.9V, CMOS, PDSO4